Array

Rivalët e Skënderbeut

Must Read

A ka mundësi që të mbyllen çerdhet përsëri? Ka prindër që i kanë regjistruar fëmijët, por nuk i sjellin

https://youtu.be/S4vRRkF4J4U Nëse përkeqësohet gjendja epidemiologjike, çerdhet mund të mbyllen përsëri. Drejtori i...

Shkëndija fitimtare ndaj Tottenham, Gjoka: Pavarësisht rezultatit do të fitojmë eksperiencë

https://youtu.be/HICK76-swYA Pavarësisht se si do të jetë rezultati mes Shkëndisë dhe Totenhemit,...

A ka dallime mes koalicionit LSDM-BDI?

https://youtu.be/_ZOKeia4-vU Bashkimi Demokratik për Integrim nuk heq dorë nga masa e paralajmëruar...
- Advertisement -

Këta janë kundërshtarët me të cilët do të përballet Skënderbeu në fazën e grupeve në Europa League.

Shorti i hedhur sot në Montecarlo i vendosi kampionët e Shqipërisë në Grupin H së bashku me Sporting Lisbon, Besiktas dhe Lokomotivën e Moskës.

- Advertisement -

Grupi A: Ajax, Celtic, Fenerbahce, Molde.

Grupi B: Rubin Kazan, Liverpool, Bordeaux, Sion.

- Advertisement -

Grupi C: Dortmund, PAOK, Krasnodar, Qabala.

Grupi D: Napoli, Brugge, Legia, Midtyjlland.

- Advertisement -

Grupi E: Villarreal, Plzen, Rapid Vjenë, Dinamo Minsk.

Grupi F: Marseille, Braga, Liberec, Groningen.

Grupi G: Dnipro, Lazio, St-Etienne, Rosenborg.

Grupi H: Sporting Lisbon, Besiktas, Lokomotiv Moska, Skënderbeu.

Grupi I: Basel, Fiorentina, Lech, Belenenses.

Grupi J: Tottenham, Anderlecht, Monaco, Qarabag.

Grupi K: Schalke, APOEL, Sparta Pragë, Asteras.

Grupi L: Athletic Bilbao, AZ Alkmaar, Augsburg, Partizan.

- Advertisement -

A ka mundësi që të mbyllen çerdhet përsëri? Ka prindër që i kanë regjistruar fëmijët, por nuk i sjellin

https://youtu.be/S4vRRkF4J4U Nëse përkeqësohet gjendja epidemiologjike, çerdhet mund të mbyllen përsëri. Drejtori i Shtëpisë së shëndetit Shkup, Viktor...

Shkëndija fitimtare ndaj Tottenham, Gjoka: Pavarësisht rezultatit do të fitojmë eksperiencë

https://youtu.be/HICK76-swYA Pavarësisht se si do të jetë rezultati mes Shkëndisë dhe Totenhemit, ekipi tetovar do të jetë...

A ka dallime mes koalicionit LSDM-BDI?

https://youtu.be/_ZOKeia4-vU Bashkimi Demokratik për Integrim nuk heq dorë nga masa e paralajmëruar se do të suvencionohen pagat...

Sërish thirrje anti-shqiptare, dasmorët u nisën për të marrë nuse, u takuan me “Komitët”

https://youtu.be/IpVru6zhjP8 Ishin nisur për të marrë nusen, por dasmorët shqiptarë u takuan me grupin e tifozëve “Komitët”...

Ndotësit do të kapen me dron, nga 18 xhirime, kapet një ndotës

https://youtu.be/IMbCRan-vnM Patrulla ekologjike, me dron fluturon disa herë në javë për të kontrolluar se kush ndotë dhe...
- Advertisement -

More Articles Like This

- Advertisement -