Rita Ora publikon prapaskenat e fotosesionit të Vogue Australia

TË FUNDIT

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Rita Ora ka realizuar një fotosesion për revistën Vogue të Australisë.

Në llogarinë e saj në Instagram, ajo ka publikuar disa prapaskena të këtij fotosesioni.

“Këto janë disa nga prapaskenat e fotosesionit për Vogue. Ekipi ishte i mrekullueshëm dhe provuam shumë gjëra të reja. Shumë dashuri për të gjithë që janë të përfshirë në këtë projekt”, ka shkruar Rita.

Tutje, përmes këtij postimi ajo tregoi edhe njëherë se i pëlqen shumë të eksperimentoj.

MARKETING I PAGUAR POLITIK