Rita Ora publikon fotografi tjera nga “Oscars 2023”

TË FUNDIT

Këngëtarja shqiptare, Rita Ora, ditë më parë ka marrë pjesë në mbrëmjen e madhe të ndarjes së çmimve, “Oscars 2023”.

Ajo u pa në pas-ndejën e organizuar nga revista “Vanity Fair”, ku kishte veshur me një fustan të bardhë dhe të gjatë.

Në këtë event, 32-vjeçarja ishte e shoqëruar nga bashkëshorti i saj, regjisori me prejardhje nga Zelanda e Re, Taika Waititi.

“Çfarë nate, ‘Vanity Fair’. Faleminderit ‘Hassanzadeh Jewellery’ për prekjet e fundit në dukjen time”, shkroi Ora në Instagram./21Media

error: Content is protected !!