Rita Ora paralajmëron performancën e radhës, e veshur plot stil

TË FUNDIT

Ajo është përfolur kohëve të fundit se ka nisur një lidhje të re me regjisorin e filmit “Thor”, Taika Waititi.

Dhe Rita Ora pa dyshim që tërhoqi vëmendjen e të gjithëve me fotografitë e saj të fundit në Instagram, shkruan DailyMail.

Këngëtarja 30 vjeçe, u zhyt në arkivat e saj për të publikuar fillimisht një footgrafi me bikini, para se të publikonte imazhe nga performanca e saj në Amazon.

Rita dukej e bujshme në një paraqitje me shumë stil.

Këngëtarja e hitit “Hot Right Now” dukej tejet tërheqëse me këpucët e “Shoe Dazzle” – markë me të cilën ka tash e sa kohë bashkëpunim.

Ylli i nominuar për “Brits” dukej e mrekullueshme në një kostum të bardhë dy pjesësh, i cili vinte në pah barkun e saj të tonifikuar.

MARKETING I PAGUAR POLITIK