Rita Ora me lavdata për Dua Lipën dhe Bebe Rexhën

TË FUNDIT

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora gjatë intervistës në “iHeart Radio”  ka lavdëruar shqiptaret e famshme në New York, shkruan rtv21.tv

E pyetur për shqiptarët, Rita ka thënë se “kjo është një ndër arsyet përse e do New Yorkun”.

Ndër tjera Rita është pyetur për artistet shqiptare dhe ka vënë theksin te tri yjet, Dua Lipa, Bebe Rexha dhe  Ava Max.

Përveç shqiptareve ajo ka lavdëruar edhe muzikën që bën kolegia e saj, ylli Taylor Swift.

Ajo ndër të tjera ka thënë se i pëlqen shumë New Yorku, ndërkohë që ka treguar se kur ka shkuar në fillim është frikësuar dhe është ndier e vetmuar./21Media

https://www.instagram.com/reel/C9N6y5Osg4J/?igsh=MThhd2Q5ZDBvbWdkdA==