Rita Ora mbërrin në Kosovë për ta festuar ditëlindjen

TË FUNDIT

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora, ka arritur në Prishtinë.

Me rastin e ditëlindjes së saj, këngëtarja bashkë me bashkëshortin Taika Waititi, ka arritur në vendlindje.

Artisja është pritur nga kryetari i Prishtinës, Përparim Rama.

“Mirë se erdhe në shtëpi dhe gëzuar ditëlindjen Rita Ora. Të duam. Mirësevjen në Kosovë Taika Waititi, të urojmë qëndrim të mrekullueshëm”, ka shkruar Rama në Facebook.