Rikthehet Unikkatili dhe plas “bombën”

TË FUNDIT

Reperi legjendar ka paralajmëruar projektin e radhës.

Përmes një postimi në Instagram, ai postoi disa fotografi, teksa vëmendje mori mbishkrimi.

Unikkatili thotë se nesër në ora 18:00, lanson këngën e re.

Detaje tjera, mbeten të pazbuluara, megjithatë lajmi u prit me padurim nga fansat.