Rikthehet Era Istrefi

TË FUNDIT

Këngëtarja e njohur, Era Istrefi, ka kohë që nuk ka publikuar ndonjë projekt të ri muzikor.

Mirëpo, së shpejti pritet që këngëtarja të rikthehet me një këngë të re.

Era veç se ka nisur punën në studio dhe këtë e ka bërë të ditur përmes një fotografie në InstaStory.

TË NGJAJSHME