Array

Rikthehet Champions League

Must Read

Mërgimtarët pa pasaporta, me muaj presin përgjigje nga Ambasadat!

https://youtu.be/j_k6L2nc0X4 “Zemra me t’u kallë vetëm për me ardhur në vendlindje tënde...

Shkatërrohet sistemi raketor i forcave të armatosura të Azerbejxhanit

Forcat e armatosura të Nagorno Karabah e shkatërruan sistemin e lanserëve të rëndë raketor të llojit TOS-1A ...

Kërçovë, prerësit ilegal të drunjve sulmojnë nëpunësit policor

Me sezonin e vjeshtës fillon edhe problemi me prerjen e drunjve nga mali. Në Kërçovë për prerjen...
- Advertisement -

Gara më e fortë në futbollin ekipor, Champions League, rikthehet më dy ndeshje mjaft interesante.

Atletico Madrid, që është kampion aktual i Spanjës, luan ndaj rivalëve lokal, kampionit në fuqi të Evropës Real Madrid.

- Advertisement -

Ndeshjen e bën ehe më interesante fakti se vitin e kaluar këto dy skuadra u takuan në finale të po kësaj gare, me ç’rast dhe fituese doli Reali.

Ndeshja tjetër zhvillohet në Torino të Italisë, ku përballën Juventusi dhe Monaco i Francës. Edhe kjo është ndeshje e vështirë dhe interesante, pasi Monaco pas eliminimit të Arsenalit synon ta bëjë të njëjtën edhe më Juventusin. Në anën tjetër italianët synojnë kualifikimin tutje në këtë garë.

- Advertisement -

Duelet sonte:

20:45 Atletico Madrid-Real Madrid

- Advertisement -

20:45 Juventus-Monaco.

- Advertisement -

Mërgimtarët pa pasaporta, me muaj presin përgjigje nga Ambasadat!

https://youtu.be/j_k6L2nc0X4 “Zemra me t’u kallë vetëm për me ardhur në vendlindje tënde e me i vizitu familjen...

Shkatërrohet sistemi raketor i forcave të armatosura të Azerbejxhanit

Forcat e armatosura të Nagorno Karabah e shkatërruan sistemin e lanserëve të rëndë raketor të llojit TOS-1A  i forcave të armatosura të...

Kërçovë, prerësit ilegal të drunjve sulmojnë nëpunësit policor

Me sezonin e vjeshtës fillon edhe problemi me prerjen e drunjve nga mali. Në Kërçovë për prerjen e drunjve më shumë frekuentohet...

Heqja e PCR testeve në kufij, betejë në Qeveri mes LSDM-së dhe BDI-së

Komisioni për Sëmundje Infektive ka diskutuar për përshpejtim të procedurave për heqjen e PCR testit me vendet e rajonit, ndërsa për këtë...

“90 mijë nxënës nuk do të fillojnë vitin shkollor”! Carovska: Nga korona nxënësit u mësuan të kyçen-shkyçen në platformë

https://youtu.be/BedF4wHNcfI Jo 40 mijë, por 90 mijë nxënës priten që nesër të mos e fillojnë vitin shkollor,...
- Advertisement -

More Articles Like This

- Advertisement -