Rama uron zikaltërtit: Lum ai që është interist, edhe socialist

TË FUNDIT

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama i cili është tifoz i flaktë i Juventusit, ka marrë guximin dhe ka uruar tifozat e Interit – zikaltërtit.

Ai ka vlerësuar, se fitorja e Interit, pas 11 vjetësh është e merituara, ndërkohë që ka shtuar, se “lum ai që është edhe interist, edhe socialist”.

Sipas tij, ky vit edhe pse nuk ishte i Juventusit, ishte i socialistëve.

TË NGJAJSHME