Rama publikon “selfie” me Kovaçevskin: Ende po prisni për Godot-in?

TË FUNDIT

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka publikuar “selfie” me homologun e tij nga Maqedonia e Veriut, përcjell TV21. Rama thotë se janë më të përkushtuar se kurrë për të ndërtuar rajonin në frymën evropiane.

“Ende po prisni për Godotin? (situatë ku pritet që diçka të ndodhë, por ndoshta nuk do të ndodhë kurrë). Jo, ne jemi mësuar me këtë sharadë dhe jemi më shumë se kurrë të përkushtuar që të shtyjmë përpara modernizimin e vendeve dhe rajonit tonë me frymë të palëkundur evropiane.