Publikohet kënga “Maniak i dhimbjes” nga Fifi

TË FUNDIT

Këngëtarja kosovare, Filloreta Raçi, e njohur si Fifi, ka publikuar sot projektin e ri muzikor.

“Maniak i dhimbjes” titullohet kënga e re nga Fifi dhe është baladë.

Tekstin e këngës e ka shkruar vet këngëtarja. Projekti i ri nga Fifi është shoqëruar edhe me videoklip./21Media

TË NGJAJSHME