Array

Policia konfirmon vdekjen e personit të gjetur te restorant “Pishat”

Must Read

Umit Karan rikthehet në krye të FC Shkupit

Umit Karan rikthehet në krye të skuadrës së Shkupit. Karan sot e ka marrë drejtimin e FC...

BDI në Qeveri nuk e zgjodhi LSDM-ja por qytetarët – tha Muhamed Zekiri në ClickPlus!

I pyetur nëse LSDM-ja duhej të bënte koalicion me BDI-në edhe pse në fushatë zgjedhore kishte një...

Zekiri thumbon zv/Ministrin Ilir Hasanin, shpejtoi me statusin në Facebook, është herët për kafe në Prishtinë derisa numrat janë në rritje!

“Unë gjykoj se ishte i përshpejtuar statusi i zv/ministrit të Shëndetësisë, se së shpejti do të pimë...
- Advertisement -

Një 50 vjeçar është gjetur vdekur sot në mëngjes te restoranti “Pishat” në Prishtinë, rruga Qamil Hoxha. Shkaqet e vdekjes ende nuk dihen, por për këtë Policia e Kosovës tha se njësitet relevante janë duke kryer hetimet.

Një i vdekur është gjetur sot në mëngjes te restoranti “Pishat” në Prishtinë, rruga Qamil Hoxha. Shkaqet e vdekjes ende nuk dihen, por për këtë Policia e Kosovës tha se njësitet relevante janë duke kryer hetimet.

- Advertisement -

“Rreth orës 7:00 policia ka pranuar njoftimin për një person të shtrirë në tokë dhe menjëherë ka reaguar me njësitet e saj relevante po ashtu edhe mjeku kujdestar ka konstatuar vdekjen e tij. Dhe gjitha hetimet tjera janë dukevazhduarduke përfshirë edhe gjetjen e arsyes apo shkakun pse ka vdek. Mjeku kujdestar po ashtu do të jep mendimin e tij dhebesoj që në raport do të keni të gjitha informacionet”, tha zëdhënësi i Policisë së Kosovës Daut Hoxha.

- Advertisement -

Umit Karan rikthehet në krye të FC Shkupit

Umit Karan rikthehet në krye të skuadrës së Shkupit. Karan sot e ka marrë drejtimin e FC Shkupit, pas largimit të trajnerit...

BDI në Qeveri nuk e zgjodhi LSDM-ja por qytetarët – tha Muhamed Zekiri në ClickPlus!

I pyetur nëse LSDM-ja duhej të bënte koalicion me BDI-në edhe pse në fushatë zgjedhore kishte një retorikë të nxehtë, Muhamed Zekiri...

Zekiri thumbon zv/Ministrin Ilir Hasanin, shpejtoi me statusin në Facebook, është herët për kafe në Prishtinë derisa numrat janë në rritje!

“Unë gjykoj se ishte i përshpejtuar statusi i zv/ministrit të Shëndetësisë, se së shpejti do të pimë kafe në Prishtinë dhe ndodhi...

Rita Ora luan në “Twist”, u publikua traileri i filmit

Sukseset e artistes kosovare me famë ndërkombëtare, Rita Ora nuk po kanë të ndalur. Përveç sukseseve në muzikë dhe bashkëpunimit me brende...

Provokim i radhës i Muhamed Zekirit ndaj BDI-së? Arbër Ademi fajtor për gjendjen në arsim

Nënkryetari i LSDM-së, Muhamed Zekiri sonte në emisionin ClickPlus në TV21 kritikoi ashpër ish-ministrin e Arsimit dhe Shkencës Arbër Ademi nga radhët...
- Advertisement -

More Articles Like This

- Advertisement -