Policët e Shën Nikollës janë duke i proceduar ankesat e yllit të filmit “Toka e Mjaltë” Atixhe Muratova

Must Read

Përpjekje për rritje të shumicës parlamentare, opozita pohon se është e konsoliduar dhe nuk do të humbin deputetë

https://youtu.be/fbuy0zVG2nI Kreu i Lëvizjes Besa, njëherazi edhe deputet, Bilall Kasami, mbrëmë në...

66 raste të reja me COVID-19, 141 të shëruar

66 raste të reja me COVID-19 janë shënuar në 24 orët e fundit në Kosovë, ndërkaq nuk...

Hoti: Kosova e ka vënë në kontroll pandeminë Covid-19

Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti ka thënë se Kosova e ka vënë në kontroll pandeminë Covid-19, duke...
- Advertisement -

Nëpunësit policorë të Shën Nikollës për momentin janë duke e proceduar denoncimin telefonik të 56-vjeçares, Atixhe Muratova, heroinës kryesore të filmit dokumentar “Toka e Mjaltë”, e cila ka reaguar se fqinji po e shqetëson dhe kërcënon.

Zëdhënësja e SPB – Shtip, Gordana Panajotova thotë se pasi nëpunësit policorë ta përcaktojnë gjendjen faktike midis 56-vjeçares Atixhe Muratova dhe fqinjit të saj opinioni do të informohet. Ndryshe Panajotova thotë se në Stacionin policor në Shën Nikollë ankesë nga 56-vjeçarja Muratova është evidentuar edhe më 7 qershor.

- Advertisement -

“Më 7 qershor në Stacionin Policor në Shën Nikollë në orën 10.20 nga 56-vjeçarja A.M. nga fshati Bekirliu, Komuna e Llozovës, është denoncuar se po e shqetëson 50-vjeçari H.S. ndërsa nga nëpunësit policorë menjëherë është vepruar dhe në orën 11.30 në fshatin Dofurliu, Komuna e Llozovës H.S. është paralajmëruar me shkrim sipas rregullave”, thotë Panajotova.

- Advertisement -

Përpjekje për rritje të shumicës parlamentare, opozita pohon se është e konsoliduar dhe nuk do të humbin deputetë

https://youtu.be/fbuy0zVG2nI Kreu i Lëvizjes Besa, njëherazi edhe deputet, Bilall Kasami, mbrëmë në ClickPlus pohoi se së shpejti...

66 raste të reja me COVID-19, 141 të shëruar

66 raste të reja me COVID-19 janë shënuar në 24 orët e fundit në Kosovë, ndërkaq nuk është konfirmuar asnjë i vdekur....

Hoti: Kosova e ka vënë në kontroll pandeminë Covid-19

Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti ka thënë se Kosova e ka vënë në kontroll pandeminë Covid-19, duke bërë thirrje për respektim të...

PP: Nuk ka pasur dhunë gjatë marrjes së kufomës në Strumicë, padi penale për shkak të mosveprimit sipas rregullave shëndetësore

Prokuroria Publike (PP) është duke vepruar për marrjen e djeshme të kufomës nga Reparti Infektiv i Spitalit të Strumicës. Pas denoncimit MPB...

5 viktima, 88 raste të reja me Covid-19 dhe 135 të shëruar

Ministria e Shëndetësisë, informoi se gjatë 24 orëve të fundit nga 1618 testime të realizuara 88 persona kanë rezultuar pozitivë me virusin...
- Advertisement -

More Articles Like This

- Advertisement -