Plaçkitje në një banesë në qendër të Tetovës

Must Read

Zaev: Goce Dellçev është revolucionar maqedonas, por është fakt se edhe bullgarët e konsiderojnë revolucionar bullgar

Kryeministri Zoran Zaev, duke u përgjigjur në pyetjen e gazetarëve se cili është qëndrimi i tij në...

Kurc: BE-ja nuk është vetëm Gjermania dhe Franca

Kancelari austriak, Sebastian Kurc deklaroi se shpërndarja e refugjatëve në vendet e BE-së nuk kishte pasur sukses,...

Gir: Shpresojmë në mbajtje të mundshme të shpejtë të konferencës së parë ndërqeveritare

Euroambasadori i ri në vend Dejvid Gir sot nuk deshi direkt të përgjigjet në pyetjen nëse përveç...
- Advertisement -

Një banore 47-vjeçare e Tetovës, mbrëmë rreth orës 21:30 ka denoncuar në polici, se disa persona të armatosur kishin kryer sulm dhe vjedhje në shtëpinë e saj.

“Në SPB Tetovë është denoncuar se disa persona të panjohur me sulm fizik ndaj gruas 47-vjeçare nga Tetova dhe me kërcënim me armë kanë hyrë në shtëpinë e saj në rr. “Marshall Tito”, ku ishte me të bijën. Ata morën para, një telefon dhe stoli ari. Po merren masa dhe aktivitete për zbardhjen e plotë dhe dokumentimin e rastit”, kumtoi SPB Tetovë.

- Advertisement -

Pas konsultimit me Prokurorin publik, një ekip nga SPB Tetovë ka kryer ekspertizë në banesë.

- Advertisement -

Zaev: Goce Dellçev është revolucionar maqedonas, por është fakt se edhe bullgarët e konsiderojnë revolucionar bullgar

Kryeministri Zoran Zaev, duke u përgjigjur në pyetjen e gazetarëve se cili është qëndrimi i tij në lidhje me atë nëse ...

Kurc: BE-ja nuk është vetëm Gjermania dhe Franca

Kancelari austriak, Sebastian Kurc deklaroi se shpërndarja e refugjatëve në vendet e BE-së nuk kishte pasur sukses, duke shtuar se BE-ja nuk...

Gir: Shpresojmë në mbajtje të mundshme të shpejtë të konferencës së parë ndërqeveritare

Euroambasadori i ri në vend Dejvid Gir sot nuk deshi direkt të përgjigjet në pyetjen nëse përveç Bullgarisë dhe disa vendeve tjera...

Një këmbësor është lënduar në një aksident në Tetovë

Një grua e moshës 31-vjeçare si këmbësore është lënduar sot në mëngjes rreth orës 5 e 20 minuta në Tetovë pasi atë...

Gir: Sundimi i së drejtës dhe ligjit duhet të jetë prioritet i Maqedonisë së Veriut

Kryeministri Zoran Zaev së bashku me euroambasadorin e ri në vend Dajvid Gir sot mbajti konferencën e parë për media. Zaev euroambasadorin...
- Advertisement -

More Articles Like This

- Advertisement -