Pjaniç do të mbajë numrin 8 te Barcelona

Must Read

​Kosova dhe Shqipëria themelojnë qendër të përbashkët të trajnimeve

Në Administratën Tatimore të Kosovës, sot janë zyrtarizuar dy dokumente që i paraprin themelimit të Qendrës së...

“Zgjimi i Pranverës” në natën e katërt të FNT SkupiFestival Shkup

Në natën e katërt të edicionit i 14-të me radhë të FNT Skupifestival Shkup, mbrëmë në hapësirat...

Kuvend, nesër votohen zv/ministrat

Seanca kuvendore në të cilën do të duhet të votohen zëvendës ministrat është caktuar për nesër në...
- Advertisement -

Miralem Pjaniç transferohet te Barcelona.

Pjaniç në fushën e gjelbër do të luaj me numrin 8.

- Advertisement -

Nga klubi i Barcelonës në Tuiter i kanë uruar mirëseardhje Pjaniçit duke shkruar – “Mirë se vjen në shtëpinë tënde të re.

Pjaniç në stadiumin e Barcelonës ka realizuar edhe një set fotografik duke mbajtur në krah fanellën e Barçës.

- Advertisement -

​Kosova dhe Shqipëria themelojnë qendër të përbashkët të trajnimeve

Në Administratën Tatimore të Kosovës, sot janë zyrtarizuar dy dokumente që i paraprin themelimit të Qendrës së Përbashkët të Trajnimeve, Kosovë -Shqipëri....

“Zgjimi i Pranverës” në natën e katërt të FNT SkupiFestival Shkup

Në natën e katërt të edicionit i 14-të me radhë të FNT Skupifestival Shkup, mbrëmë në hapësirat e Kurshumli Han-it në Çarshinë...

Kuvend, nesër votohen zv/ministrat

Seanca kuvendore në të cilën do të duhet të votohen zëvendës ministrat është caktuar për nesër në ora 11:00.

Japonia ndihmon Kosovën me rreth 810 mijë euro

Ministrja e Punëve të Jashtme dhe Diasporës, Meliza Haradinaj Stublla dhe Ambasadori Jorezident i Japonisë në Kosovë, Akira Mizutani, sot nënshkruan marrëveshjen...

Prej sot masa kufizuese shtesë në rajonin më të gjerë të Athinës

Prej sot do të hyjnë në fuqi masat e reja për të parandaluar përhapjen e koronavirusit në zonën e Atikës, rajoni më...
- Advertisement -

More Articles Like This

- Advertisement -