Përfundon pjesa e parë, Zvicra në epërsi

TË FUNDIT

Përfundon pjesa e parë e ndeshjes mes Zvicrës dhe Hungarisë, ku helvetikët janë në epërsi 2 me 0.


12 minuta pas fillimit të ndeshjes Duah shënon golin e parë, ndërkaq në minutën e 45 Aebischer preku rrjetën e bardhë të kundërshtarëve hungarez duke kaluar në epërsi 2 me 0, përcjell TV21.