Përfundoi ndeshja Shkëndija – Tottenham

Must Read

22 viktima dhe 561 të infektuar në 24 orët e fundit

Ministria e Shëndetësisë, informoi se gjatë 24 orëve të fundit nga 1901 testime të realizuara, 561 persona...

S’ka nevojë për marrëveshje të re me Bullgarinë! Zaev: Jemi të gatshëm për të gjitha çështjet të prononcohemi publikisht

https://youtu.be/UDvklUaQPN4 Nuk ka nevojë për marrëveshje të re për marrëdhënie të mira...

Çka u tha e çka u bë për Kodrën e Diellit?

https://youtu.be/hJ6nnq1o0fM Mbeturina në çdo cep, ujë që vërshon nëpër rrugë, mungesë e...

Ndeshja e shumë pritur mes Shkëndijës dhe Tottenhamit ka përfunduar 1:3 për mysafirët.

Në minutën e 5 të ndeshjes Lamela shënoi golin e parë të cilët mysafirët kaluan në avantazh. Pjesa e parë e ndeshjes përfundoi 0:1 për Tottenham edhe pse përpjekjet për të gjetur rrjetën e bardhë nga kuqe zinjtë ishin të mëdha.

Vetëm 10 minuta nga fillimi i pjesës së dytë nikoqirët arritën të barazojnë me golin e Valmir Nafiut.

Ndeshja zhvillohej e qetë me sulme e kundër sulme, por pa brohoritjen e tifozëve.

Mysafirët në minutën e 70 me golin e shënuar nga Son Heung sërish dolën në avantazh.

Megjithatë, mysafirët nuk ndaluan me aq, vetëm 9 minuta pas golit të dytë Kane shënon për Tottenham me çka mysafirët kaluan dy gola në avantazh./TV21

https://streamable.com/mn42un
https://streamable.com/g66ya5
https://streamable.com/93mbd1
https://streamable.com/11h6cd

22 viktima dhe 561 të infektuar në 24 orët e fundit

Ministria e Shëndetësisë, informoi se gjatë 24 orëve të fundit nga 1901 testime të realizuara, 561 persona kanë rezultuar pozitivë me virusin...

S’ka nevojë për marrëveshje të re me Bullgarinë! Zaev: Jemi të gatshëm për të gjitha çështjet të prononcohemi publikisht

https://youtu.be/UDvklUaQPN4 Nuk ka nevojë për marrëveshje të re për marrëdhënie të mira fqinjësore me Bullgarinë – theksoi...

Çka u tha e çka u bë për Kodrën e Diellit?

https://youtu.be/hJ6nnq1o0fM Mbeturina në çdo cep, ujë që vërshon nëpër rrugë, mungesë e  kanalizimit atmosferik dhe atij fekal,...

Sjellja e ligjeve me procedurë të shkurtuar! Xhaferi: Janë në dëm të Kuvendit, por në dobi të shtetit

https://youtu.be/b0-YoBIZbvg Për sjelljen e ligjeve me procedurë të shkurtuar, që ishin pjesë e procesit reformues, zgjdhëm që...

Nga çfarë ndërroi jetë Amdi Bajram? Familja e tij: Vdiq nga sulmi në tru e jo nga korona virusi

https://youtu.be/T4ErpV03hAQ Kolonë makinash sot e përcollën për në banesën e fundit deputetin Amdi Bajramin.

More Articles Like This