ZGJEDHJET

Për 24 orë janë regjistruar 361 shkelje për mosmbajtje të maskës

Must Read

Gjendja e Nezir Çajanit po përmirësohet, 19 vjeçari i lumtur falenderon donatorët

https://youtu.be/g3BNqSN2VJQ Më në fund Neziri po buzëqesh. Një vit pas aksidentit në...

LSDM-ja është për ardhmëri të sigurt, Shahpaska: E kërkojmë votën tuaj për të vazhduar me politikat e mira

Bartësja e LSDM-së në Njësinë Zgjedhore 3, Jagoda Shahpaska, e kërkoi mbështetjen e qytetarëve edhe për një...

199 raste të reja me Covid-19

Ministria e Shëndetësisë, informoi se gjatë 24 orëve të kaluara nga 1545 teste të realizuara 199 persona...
- REKLAMIM I PAGUAR POLITIK -

Gjatë 24 orëve të fundit në territorin e Republikës së Maqedonisë së Veriut, policia ka regjistruar 361 shkelje për mosmbajtje të maskës.

- Advertisement -

Nga Ministria për Punë të Brendshme (MPB) apelojnë të respektohen masat dhe protokollet e miratuara nga Qeveria me qëllim të ballafaqimit me Kovid-19. 

- Advertisement -
- Advertisement -
- Advertisement -

- REKLAMIM I PAGUAR POLITIK -

Latest News

LSDM-ja është për ardhmëri të sigurt, Shahpaska: E kërkojmë votën tuaj për të vazhduar me politikat e mira

Bartësja e LSDM-së në Njësinë Zgjedhore 3, Jagoda Shahpaska, e kërkoi mbështetjen e qytetarëve edhe për një mandat, me qëllim, siç tha,...

199 raste të reja me Covid-19

Ministria e Shëndetësisë, informoi se gjatë 24 orëve të kaluara nga 1545 teste të realizuara 199 persona kanë rezultuar pozitiv me Covid-19....

VMRO-DPMNE me masa për ekonomi të fortë, Stojanoska: Do ta ulim papunësinë nën 10%

Bartësja në Njësinë Zgjedhore nr.6 nga radhët e VMRO-DPMNE-së, Dafina Stojanoska, nga Tetova porositi se në programin e tyre zgjedhor ofrojnë projekte...

“Gruaja të mos përdoret si kukull”, Valbona Reka paralajmëron Ligj për barazi gjinore

Bartësja e listës në njësinë zgjedhore numër 4, Valbona Reka nga koalicioni “Tash është koha” thotë se pas 15 korrikut do të...
- Advertisement -

More Articles Like This

- Advertisement -