Array

Pejë: Protestë kundër demarkacionit me Malin e Zi (Video)

TË FUNDIT

Interi gjunjëzoi Milanin

Emocione, gola, sherr, karton të kuq, por në fund triumfon Inter. Derbi i Milanos në Kupën e Italisë vishet zikaltër...

Kosnett: Marrëveshja e Washingtonit mbetet në fuqi

Ambasadori i SHBA-së në Prishtinë Philip Kosnett ka folur për marrëveshjen e Uashingtonit ndërmjet Kosovës dhe Serbisë për normalizim...

Donald Trump krijon zyrën e ish-presidentit në Florida

Donald Trump nuk është më president i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, por kjo nuk e ndalon atë të...

Thomas Tuchel do të zëvendësojë Lampardin

Thomas Tuchel është emëruar trajner i ri i Chelseat. Ai vjen në “Stamford Bridge” pas një periudhe dy vjeçare...

Biseda e parë telefonike Putin-Bajden

Presidenti i SHBA-së, Xho Bajden dhe homologu i tij rus, Vlladimir Putin, për herë të parë pas zgjedhjes së...

Një grup i qytetarëve të Pejës kanë protestuar lidhur me marrëveshjen mbi vijen e  demarkacionit të kufirit me Malin e Zi. Ata u bënë thirrje kryeministrit Isa Mustafa dhe zëvendëskryeministrit Hashim Thaçi, që të mos nënshkruajnë marrëveshje në Vjenë për demarkacionin me Malin e Zi./21 Media

TË NGJAJSHME