Parpaskenat e serialit “Emri im është engjëll”

TË FUNDIT

Janë mbledhur mjetet e nevojshme për Noarin 3-vjeçar

Të afërmit e Noarit 3-vjeçar, që vuan nga tumori në veshkë, njoftojnë se, janë mbledhur mjetet e nevojshme për...

Qeveria e zgjeruar, VMRO-ja ndryshoi qëndrim, PLD-ja tha “jo”, për ASH-në ky është blof

https://youtu.be/MfaEpYyR6Xw Pasi që e mori besimin në Kuvend, dje kryeministri Zoran Zaev i ofroi opozitës që të jetë pjesë e...

Çairi dhe Saraji festojnë 7 Marsin, të pranishëm Mexhiti dhe Bexheti, por jo funksionarët e lartë BDI-së

https://www.youtube.com/watch?v=Wn3dB3j4U-Y Se po vazhdojnë fërkimet brenda BDI-së, kjo u pa edhe sot në shënimin e festës së 7 marsit, në...

Qendër terapie me protone për pacientët e vegjël me sëmundje të rënda

Një qendër e terapisë me protone për trajtimin e pacientëve të vegjël me kancer pritet të nisë funksionimin në...

Asfaltimi i autostradës Shkup-Bllacë ende s’ka filluar

https://www.youtube.com/watch?v=juo8archIpw Shumë fjalë, shumë premtime e fotografi, por asfaltimi i dy kilometrave rrugë, në autostradën Shkup-Bllacë ende nuk ka filluar...

Në ekranin e RTV21 aktualisht është duke u transmetuar seriali turk “Emri im është engjëll”.

Ngjarja e cila po zhvillohet në këtë serial po merr vëmendje të madhe jo vetëm në Turqi por, edhe vendet tjera.

Në personazhin kryesor është “Meleku” e cila vazhdimisht përballet me sfida të rënda.

Por, përveç te “Meleku” në këtë serial vuajtja troket te secili personazh. Si temë kryesore është edhe prishja e miqësisë së dy shokëve të fëmijërisë.

Të gjitha këto harrohen posa të ndalet drita e kamerës. I gjithë ekipi jashtë skenarit të serialit janë të shoqëruar me njërin-tjetrin çka në serial nuk e shihni te disa prej aktorëve.

Më poshtë mund t’i shihni disa prej prapaskenave të serialit “Emri im është engjëll”./21Media

TË NGJAJSHME