Para koncertit, FC Shkupi do të festojë në stadiumin e Çairit

TË FUNDIT

Kampionët e futbollit në Maqedoninë e Veriut, FC Shkupi nesër me fillim nga ora 17:00 do të festojnë titullin në stadiumin e Çairit, përcjell TV21. Pas organizimit në stadium, festa do të vazhdojë në sheshin Skëndërbeu me koncert me fillim nga ora 20:00, ku do të performojnë shumë artistë, në mesin e të cilëve dhe Ledri Vula.

Të tjera: Ledri Vula nesër performon në Shkup! FC Shkupi feston titullin kampion

MARKETING I PAGUAR POLITIK