Pamje të reja nga dasma e Uta Ibrahimit dhe Metodi Chilimanov

TË FUNDIT

Alpinsitja nga Kosova, Uta Ibrahimi javën e kaluar nisi një ndër rrugëtimet më të mira në jetë, shkruan portali rtv21.tv

Ajo dhe partneri i saj, Metodi Chilimanov i thanë po njëri- tjetrit në një ceremoni me miqtë dhe të afërmit.

Uta si nuse shkëlqeu në fustanin e bardhë, teksa shfaqet e lumtur afër personit të zemrës.

Pamje nga dasma e tyre,  Uta publikoi sot në rrjetet sociale.

Uta dhe Metodi u fejuan në nëntor të vitit të kaluar, ajo mori propozim nga partenir i saj, teksa ishin duke ecur në Demir Kapja./21Media