Pamje nga Zvicra, shqiptarët festuan pas fitores kundër Serbisë

TË FUNDIT

Fitores së mbrëmshme të Zvicrës kundër Serbisë me rezultat 3-2 për tu kualifikuar në 1/8 e finales në Kupën e Botës, i janë gëzuar shqiptarët e Zvcirës.

Xherdan Shaqiri, Breel Embolo dhe Remo Freuler shënuan golat e fitores për Zvicrën.

Pas përfundimit të ndeshjes ata janë mbledhur për të festuar duke mos munguar edhe flamuri kombëtar./21Media

error: Content is protected !!