Pamje nga xhirimet e klipit të ri të Erës dhe Mozzikut

TË FUNDIT

Derisa kanë nisur xhirimet e videoklipit, dyshja nuk kanë munguar me imazhe atraktive në rrjete sociale.

Era është e fundit ajo e cila në Instagram ka publikuar disa fotografi, në të cilat shfaqet joshëse dhe e bukur.

Kujtojmë se, ky është bashkëpunimi i par mes Erës dhe Mozzikut./21Media