Pa energji elektrike nesër një pjesë e Kisella Vodës, Gazi Babës dhe Karposhit

Must Read

10 ditë pasi filloi sezoni i ri i Bundesligës, Mainz shkarkon trajnerin

Mainzi ka shkarkuar menaxherin Achim Beierlorzer vetëm 10 ditë pasi filloi sezoni i ri i Bundesligës.

Ante Rebic synon të jetë në dispozicion të trajnerit për ballafaqimin me Interin

Sulmuesi i Milanit Ante Rebic ka pësuar një lëndim të rëndë, por ai synon të jetë në...

Afganistan, sekuestrohen 4 tonë nitrat natriumi

Policia në Afganistan ka sekuestruar katër tonë nitrat natriumi, një kimikat që mund të përdoret për të...
- Advertisement -

Pa energji elektrike nesër do të jenë një pjesë e shfrytëzuesve në komunën e Kisela Vodës, Gazi Babës dhe Karposhit.

Siç kumtoi QRMK, pas raportimit paraprak nga EVN Maqedoni SHA, nesër nga ora 06:00 deri në orën 09:00 pa energji elektrike do të jetë objekti i kazinos Global Gaming i locuar në rrugën “Ivan Kozarov” p.n. në komunën e Kisela Vodës.

- Advertisement -

Pa energji elektrike në periudhën nga 07:20 deri në orën 15:30 do të jenë një pjesë e shfrytëzuesve nga rrugët “Tashko Karaxha”, “Lazar Pop Trajkov” dhe “Trifun Haxhi Janev” në komunën e Gazi Babës.

Shfrytëzuesit e rrugës “Tashkentska” si dhe një pjesë e shfrytëzuesve nga rruga “Helsinki” në komunën e Karposhit nuk do të kenë energji elektrike në periudhën nga ora 09:00 deri në orën 14:00.

- Advertisement -
  • Tags
  • 5

10 ditë pasi filloi sezoni i ri i Bundesligës, Mainz shkarkon trajnerin

Mainzi ka shkarkuar menaxherin Achim Beierlorzer vetëm 10 ditë pasi filloi sezoni i ri i Bundesligës. Shkarkimi i...

Ante Rebic synon të jetë në dispozicion të trajnerit për ballafaqimin me Interin

Sulmuesi i Milanit Ante Rebic ka pësuar një lëndim të rëndë, por ai synon të jetë në dispozicion të trajnerit për ballafaqimin...

Afganistan, sekuestrohen 4 tonë nitrat natriumi

Policia në Afganistan ka sekuestruar katër tonë nitrat natriumi, një kimikat që mund të përdoret për të prodhuar eksploziv, që është një...

Aprovohet projekti infrastrukturor për aksin rrugor Ropalcë-Mateç

Zv/ministri i Transportit dhe Lidhjeve Bekim Rexhepi për TV21 ka deklaruar se është aprovuar projekti infrastrukturor për aksin rrugor Ropalcë-Mateç.

Osmani në Bruksel takon kryediplomatin e BE-së, Josep Borell

Ministri i Punëve të Jashtme, Bujar Osmani, gjatë vizitës së tij zyrtare në Bruksel është takuar me përfaqësuesin e Parë të Lartë...
- Advertisement -

More Articles Like This

- Advertisement -