Nuk ka më ndërmend të fshihet, Shpat Kasapi i shpreh hapur dashurinë partneres së tij

Must Read

470 milionë euro për pakon e katërt ekonomike, kryeministri Zaev e prezantoi pakon e re me 31 masa të veçanta

https://youtu.be/kdQaabZ9t-o Masa e parë është që të vazhdohet me pagesën e subvencionimit...

Rajoni pa teste PCR, kur? Filipçe: Ballkani Perëndimor bashkë me Bullgarinë dhe Greqinë, t’i hapin kufijtë

https://youtu.be/Ql7l3wD1pms Ende po pritet përgjigjja prej disa vendeve fqinje lidhur me idenë...

Subvencionim rrogash ka, sepse ka diskriminim?! Zaev premton se plani i ri do të jetë i barabartë për të gjithë!

https://youtu.be/el41cQQ9pYk Plani i Qeverisë që të inkurajojë dhe do të bashkëpunojë me...
- Advertisement -

Pas ndarjes nga këngëtarja dhe modelja e njohur Afërdita Dreshaj, Shpat Kasapi po përflitet për një lidhje të re.

Disa ditë më parë ai u fotografua me një bukuroshe zeshkane , Selvijen në një nga baret e Shkupit. Çifti ishin duke shijuar shoqërinë e njëri tjetrit.

- Advertisement -

Persona afër dyshes kanë treguar se ata janë duke  jetuar romancën e tyre prej më shumë se një viti.

Dhe mesa duket nuk kanë ndërmend ta fshehin më nga sytë e botës. Pas fotove të publikuara ajo çfarë ka  tërhequr vëmendjen janë komentet  e bëra në llogarinë e këngëtarit.

- Advertisement -

Selvija ka komentuar në foton e fundit të partnerit të saj në “Instagram” 

Në foton e fundit të Shpatit në Instagram, Selvija ka lënë komentin e saj për partnerin duke i shkruajtur një emoji me kurorë dhe të shoqëruar me një zemër të kuqe.

- Advertisement -

Menjëherë Shpati ia ktheu duke i thënë: “Ti je plot dashuri”. /Oranews/

- Advertisement -

470 milionë euro për pakon e katërt ekonomike, kryeministri Zaev e prezantoi pakon e re me 31 masa të veçanta

https://youtu.be/kdQaabZ9t-o Masa e parë është që të vazhdohet me pagesën e subvencionimit të rrogave në ekonomi me...

Rajoni pa teste PCR, kur? Filipçe: Ballkani Perëndimor bashkë me Bullgarinë dhe Greqinë, t’i hapin kufijtë

https://youtu.be/Ql7l3wD1pms Ende po pritet përgjigjja prej disa vendeve fqinje lidhur me idenë për hapjen e kufijve në...

Subvencionim rrogash ka, sepse ka diskriminim?! Zaev premton se plani i ri do të jetë i barabartë për të gjithë!

https://youtu.be/el41cQQ9pYk Plani i Qeverisë që të inkurajojë dhe do të bashkëpunojë me sektorin e biznesit, që privati...

Çfarë po bën Kryetari i Butelit? Shumë premtoi, e çdo punë ka ngecur!

https://youtu.be/z5KU2FQ84AE “Pyes! Pse nuk është ndërtuar objekti i ri shëndetësor dhe pse Buteli nuk ka poliklinikë? Qëllim...

Pa rrymë elektrike nesër do të jenë disa pjesë të komunave Studeniçan dhe Gjorçe Petrov

Pa rrymë elektrike nesër do të jenë disa pjesë të komunave Studeniçan dhe Gjorçe Petrov. Siç informoi QRMK pas...
- Advertisement -

More Articles Like This

- Advertisement -