Një ditë para dasmës, Blero dhe Afrona bëhen shokë

МË SHUMË

“Koronavirusi”, Sllovenia e gatshme t’i mbyllë kufijtë

Për arsye të paraqitjes së koronavirusit në Itali, Sllovenia veç më është duke menduar dhe është e gatshme për...

Rexhepi në Click Plus: Koalicioni fitues do t’i jep fund politik BDI-së

Sekretari general i Alternativës, Skender Rexhepi – Zejdi, mbrëmë i ftuar në Click Plus ka folur rreth pretendimeve të...

Letra e mjekut italian që po bën xhiron e rrjetit: Një ushtri po lufton virusin mikroskopik të padukshëm

“Është shumë e trishtueshme të dish se një person vdes nga një virus apo sëmundje. Por është e rëndësishme...
- Reklama -

Blero dhe Afrona ndjekin njëri-tjetrin

Vetëm edhe një ditë ka mbetur nga dasma e çiftit të njohur të estradës, Blerim Muharremit dhe Afrona Dikës.

Dhe tani, Blero dhe Afrona janë bërë shokë përsëri në instagram, shkruan rtv21.tv

Kjo pasiqë tri ditë më parë Blero u vërejt që filloi ta ndjekë të fejuarën e tij në këtë rrjet, derisa ajo nuk ia ktheu followin deri gati pas dy ditësh.

Blerim Muharremi dhe Afrona Dika pritet që të kurorëzohen më 21 shtator në Shëngjin. Ndërsa, për argëtimin e mysafirëve do të përkujdesen tre emra të njohur të estradës, Ramadan Krasniqi – Dani, Sabri Fejzullahu dhe Shkurte Gashi./21Media

.

- Advertisement -
- Reklama -

Lajmet më të reja

“Koronavirusi”, Sllovenia e gatshme t’i mbyllë kufijtë

Për arsye të paraqitjes së koronavirusit në Itali, Sllovenia veç më është duke menduar dhe është e gatshme për...

Rexhepi në Click Plus: Koalicioni fitues do t’i jep fund politik BDI-së

Sekretari general i Alternativës, Skender Rexhepi – Zejdi, mbrëmë i ftuar në Click Plus ka folur rreth pretendimeve të Alternativës më dhe pas 12...

Letra e mjekut italian që po bën xhiron e rrjetit: Një ushtri po lufton virusin mikroskopik të padukshëm

“Është shumë e trishtueshme të dish se një person vdes nga një virus apo sëmundje. Por është e rëndësishme që të dini se frika...

Tragjedia në Rramanli, ditë zie në Kumanovë, flamujt në gjysmë shtizë

Pas tragjedisë që ndodhi në Rramanli, dje këshilli I Komunës së Kumanovës ka vendosur që dita e sotme në qytetin e Kumanvës të jetë...

Rezultati negativ! Udhëtari nga Milano nuk është i infektuar me virusin korona

Qytetari që pasditen e sotme erdhi nga Milanoja në Shkup nuk është i infektuar me virusin korona. Këtë e bëjnë të ditur nga Klinika...
- Reklama -
- Reklama -
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com