Nesër pa rrymë disa pjesë të Sopishtes, Kisella Vodës, Karposhit, Aerodromit dhe Sarajit

Must Read

Gjukanoviq: Pas zgjedhjeve, të gjithë kanë arsye të jenë të kënaqur

Presidenti i Malit të Zi, Millo Gjukanoviq deklaroi sot se prania e misionit vëzhgues të Rrjetit evropian...

Lëvizja Besa ndahet nga LSDM-ja, në Kuvend do të veprojnë si të pavarur

https://youtu.be/8m3tMxhkddM Në një muaj e gjysmë pas konstituimit të Kuvendit dhe një...

Dislokimi i bastoreve, LSDM-VMRO-DPMNE heshtin se a do të votojnë Ligjin!?

https://youtu.be/s2RVx-uQ_xw Një ndër pikat për formimin e koalicionit qeveritar ishte edhe ligji...
- Advertisement -

Nesër pa rrymë, në disa periudha të ditës, do të mbeten disa pjesë të komunave të Shkupit, informojnë nga QRMK.

Prej orës 9:00 deri në orën11:00 energji elektrike nuk do të kenë konsumatorët nga rrufa “8” në Sopishte, prej orës 12:00 deri në orën 15:30 konsumatorët nga rruga “Bllagoj GOjan” dhe rrugicat të cilat çojnë drejt saj në komunën Kisella Vodë, prej orës 9:00 deri në orën 13:00 konsumatorët nga rruga “Jurij Gagarin” nr.26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44 në Karposh, prej orës 11:00 deri në orën 14:00 konsumatorët nga bulevardi “Boris Trajkovski”, nënrrugët numër 9 – objekte në afërsi të hekurudhës për Qimentore në Kisella Vodë, prej orës 8:30 deri në orën 13:30 konsumatorët nga rruga “Bogomilski Pohod” dhe rrugët përreth në Komunln Aerodrom, prej orës 8:30 deri në orën 11:00 konsumatorët nga Gabeçki Doll deri në fund të fshatit në Sopishte dhe prej orës 8:30 deri në orën 14:30 konsumatorët pas hekurudhës drejt fshatit Kondovë deri te qarkorja në Komunën e Sarajit. ab/

- Advertisement -
  • Tags
  • 6

Gjukanoviq: Pas zgjedhjeve, të gjithë kanë arsye të jenë të kënaqur

Presidenti i Malit të Zi, Millo Gjukanoviq deklaroi sot se prania e misionit vëzhgues të Rrjetit evropian të organizatave për monitorimin e...

Lëvizja Besa ndahet nga LSDM-ja, në Kuvend do të veprojnë si të pavarur

https://youtu.be/8m3tMxhkddM Në një muaj e gjysmë pas konstituimit të Kuvendit dhe një javë pasi u formuan grupet...

Dislokimi i bastoreve, LSDM-VMRO-DPMNE heshtin se a do të votojnë Ligjin!?

https://youtu.be/s2RVx-uQ_xw Një ndër pikat për formimin e koalicionit qeveritar ishte edhe ligji për dislokimin e lojërave të...

Vendimi i cili i ndau funksionarët, nuk ka lëshime – subvencione për punësim në bazë etnike do të ketë

https://youtu.be/pxetLAwcJCw Subvencione shtetërore për punësime në bazë të përkatësisë etnike do të ketë edhe në sektorin privat...

Vjedhet kufoma nga reparti infektiv në Strumicë, më pas kthehet krevati bosh i spitalit

https://youtu.be/J6gBfWJrSWc Ka ndërruar jetë në Klinikën infektive në Strumicë, e më pas kufomën së bashku me krevatin...
- Advertisement -

More Articles Like This

- Advertisement -