Nejmar i gatshëm të nënshkruajë kontratë të re me PSZH-në

TË FUNDIT

Tetovë, me fishekzjarre festojnë 108 vjetorin e pavarësisë së Shqipërisë

Në sheshin Iliria në Tetovë me fishekzjarre po festohet 108 vjetori i pavarësisë së Shqipërisë.

41 viktima dhe 1022 të infektuar me Covid-19 në 24 orët e fundit

Ministria e Shëndetësisë, bëri të ditur se gjatë 24 orëve të fundit nga 3127 testime të realizuara,...

Black Friday, turma me qytetarë për të blerë! Filipçe: Duhet të jeni të durueshëm

https://youtu.be/nbNvO7FY5U0 Turma të mëdha vërshuan qendrat tregtare të Shkupit ditën e djeshme....

Dita e tretë e protestave të VMRO-DPMNE-së! Mickoski: Këtë fundjavë në Sofje copëtohet identiteti

https://youtu.be/XC1qXQ8Ckcw Zoran Zaev është duke përgatitur një dështim kombëtarë, por nga secili...

Jeton e vetme në një dhomë konvikti! E përmalluar për fëmijët kërkon ndihmë

https://youtu.be/4QLTvlEr72E Kjo është Zana Kuqi nga Tetova. Ajo jeton...

Sulmuesi i Pari Sen Zhermenit, Nejmar më në fund ndërroi mendje për largim nga klubi dhe dëshiron të mbetet, transmeton “Le Parisien”.

Futbollisti shpreson se do të marrë kontratë të re afatgjate nga parisienët. Megjithatë, francezët ende nuk kanë filluar negociata me futbollistin për vazhdimin e e kontratës dhe  kjo gjë e shqetëson brazilianin.

Kontrata aktuale e Nejmarit me PSZH-në zgjat deri qershor të vitit 2022. Futbollisti 28-vjeçar këtë sezon ka luajtur tre ndeshje në Liga 1, shënoi dy gola dhe realizoi një asistim.

TË NGJAJSHME