Array

Në 5 fshatra asgjësohen 7445 rrënjë kanabis

Must Read

Memorandumi nuk do të ndikojë në negociatat?Holshtajn: Bullgaria t’i zgjidhë çështjet në mënyrë bilaterale

https://youtu.be/bpuDiX-k1bM Presioni i Bullgarisë përmes memorandumit deri te vendet anëtare të BE-së...

Ministri me premtime të njëjta, “Programi për ambient jetësor i mirë vetëm në letër”

https://youtu.be/2m6zRZ0jE5w Për ndotjen, shpëtimin e ambientit jetësor dhe ekologjinë e cila çdo...
- Advertisement -

Ndërsa vijon operacioni antikanabis në të gjithë vendin Shqiptarë, policia ka bërë të ditur mëngjesin e sotëm rezultatet e aksionit në qarkun e Shkodrës, gjatë 24 orëve të fundit.

Nga informacionet, rezulton se janë asgjësuar plot 7445 rrënjë kanabis sativa, në 5 fshatra të ndryshme të Shkodrës.
Kështu, në fshatin Palaj, u zbuluan dhe u asgjësuan 4302 rrënjë bimë kanabis sativa, në Pepsumaj, 1370 rrënjë kanabis, në Kasnec, 350 rrënjë, në Vuksanaj, 920 rrënjë dhe në Pjollaj, 503 rrënjë kanabis sativa.

- Advertisement -

Rastet janë pa autor, ndërkaq policia po punon për identifikimin dhe vënien e tyre para drejtësisë.

- Advertisement -

Memorandumi nuk do të ndikojë në negociatat?Holshtajn: Bullgaria t’i zgjidhë çështjet në mënyrë bilaterale

https://youtu.be/bpuDiX-k1bM Presioni i Bullgarisë përmes memorandumit deri te vendet anëtare të BE-së të ndikojë që interpretimet bullgare...

Ministri me premtime të njëjta, “Programi për ambient jetësor i mirë vetëm në letër”

https://youtu.be/2m6zRZ0jE5w Për ndotjen, shpëtimin e ambientit jetësor dhe ekologjinë e cila çdo ditë e më shumë është...

Konfirmohen dënimet me burg për “Tankun”, Jankullovska do të shkojë në burg, Gruevski mbetet në Budapest

https://youtu.be/1gIbSTVFia4 Refuzohen ankesat e tre të dënuarve për blerjen e Mercedesit luksoz prej 600 mijë eurove –...

“Stop Rusino” kërkon mbylljen e deponisë, Nuredini: Edhe për disa vite Rusino e hapur!

https://youtu.be/RCGqvEZnlp8 Deponia Rusino vazhdon të jetë e bllokuar  nga aktivistet e lëvizjes “Stop Rusino” Kërkojnë që kjo...
- Advertisement -

More Articles Like This

- Advertisement -