Ndeshje e “zjarrtë”, Barcelona shënon edhe golin e tretë

TË FUNDIT

Barcelona ka arritur të shënojë edhe golin e tretë dhe të përmbysjes ndaj Valencia.

Pas golit të Messit, është Griezzman ai që shënon pas vetëm 5 minutash duke kthyer ndeshjen në favor të “blaugranave”.

Pas kësaj, Messi ka shënuar edhe golin e dytë me çka ka bërë që rezultati i kësaj ndeshje të kalojë në 1-3 në favor të Barcelonës.

TË NGJAJSHME