Navallni publikoi fotografi nga spitali: Marr frymë vetë

Must Read

Zekiri thumbon zv/Ministrin Ilir Hasanin, shpejtoi me statusin në Facebook, është herët për kafe në Prishtinë derisa numrat janë në rritje!

“Unë gjykoj se ishte i përshpejtuar statusi i zv/ministrit të Shëndetësisë, se së shpejti do të pimë...

Rita Ora luan në “Twist”, u publikua traileri i filmit

Sukseset e artistes kosovare me famë ndërkombëtare, Rita Ora nuk po kanë të ndalur. Përveç sukseseve në...

Provokim i radhës i Muhamed Zekirit ndaj BDI-së? Arbër Ademi fajtor për gjendjen në arsim

Nënkryetari i LSDM-së, Muhamed Zekiri sonte në emisionin ClickPlus në TV21 kritikoi ashpër ish-ministrin e Arsimit dhe...
- Advertisement -

Lideri opozitar rus, Aleksej Navallni sot publikoi fotografi të tij në Instagram dhe porosi në të cilën thekson se mund të marrë frymë tërë ditën pa respirator, në kumtimin e parë në atë rrjet pas helmimit në fund të gushtit.

“Ende nuk mund të bëj pothuajse asgjë, por dje (e hënë) munda të marr frymë tërë ditën”, shkroi Navallni në profilin e tij në Instagram, duke publikuar fotografi se si rri ulur në krevatin e spitalit në shoqëri të bashkëshortes së tij.

- Advertisement -

Navallni, i cili zbuloi korrupsion në kreun e Rusisë, u pranua në repartin për kujdes intensiv në spitalin në Omsk më 20 gusht, pasi që menjëherë iu përkeqësua gjendja. Ai u transferua në Gjermani dy ditë më vonë, ku mjekët konkluduan se ishte helmuar nga agjensi nervor “naviçok”, i cili rrjedh që nga koha e Bashkimit sovjetik.

Autoritetet ruse disa herë mohuan përzierje në rastin.

- Advertisement -

Spitali gjerman Sharita, ku po mjekohet, dje kumtoi se po përmirësohet gjendja e tij shëndetësore, se mundet kohë pas kohe të ngrihet nha krevati dhe se mund të çkyçet tërësisht nga aparati për frymëmarrje artificiale. ab/

- Advertisement -

Zekiri thumbon zv/Ministrin Ilir Hasanin, shpejtoi me statusin në Facebook, është herët për kafe në Prishtinë derisa numrat janë në rritje!

“Unë gjykoj se ishte i përshpejtuar statusi i zv/ministrit të Shëndetësisë, se së shpejti do të pimë kafe në Prishtinë dhe ndodhi...

Rita Ora luan në “Twist”, u publikua traileri i filmit

Sukseset e artistes kosovare me famë ndërkombëtare, Rita Ora nuk po kanë të ndalur. Përveç sukseseve në muzikë dhe bashkëpunimit me brende...

Provokim i radhës i Muhamed Zekirit ndaj BDI-së? Arbër Ademi fajtor për gjendjen në arsim

Nënkryetari i LSDM-së, Muhamed Zekiri sonte në emisionin ClickPlus në TV21 kritikoi ashpër ish-ministrin e Arsimit dhe Shkencës Arbër Ademi nga radhët...

Besim Hoda propozon që sallat e dasmave të kthehen në klasa për vazhdim të mësimit

Analisti Besim Hoda në emisionin debatik Click Plus në TV21, propozoi që sallat e dasmave të kthehen në klasa për vazhdim të...

Zekiri: Arbër Ademi më shumë ishte i fokusuar në fushatë zgjedhore, se sa t’i zgjidhe problemet në arsim

Nënkryetari i LSDM-së, Muhamed Zekiri në emisionin Click Plus në TV21, thotë se ish-ministri i Arsimit dhe Shkencës, Arbër Ademi më shumë...
- Advertisement -

More Articles Like This

- Advertisement -