Array

Nasri drejt Juvës

Must Read

Rikthimi i bujshëm/ Alvaro Morata mbërrin në Torino

Juventus është në kërkim të një sulmuesi prej disa kohësh dhe emrat që janë lakuar kohët e...

Vritet me thikë gjyqtari italian De Santis së bashku me të dashurën

Gjyqtari i Serie B dhe Serie C, Daniele De Santis, është vrarë së bashku me partneren në...

597 shkelje për mosmbajtje të maskës

Gjatë 24 orëve të fundit në territorin e Republikës të Maqedonisë së Veriut në lidhje me masën...
- Advertisement -

Kampionët në fuqi të Italisë, po provojnë që në ditët e fundit të merkatos së kësaj verë, ta blejnë një mesfushor cilësor.

Sipas mediave italiane, “Zonja e Vjetër” është e interesuar ta transferojë mesfushorin francez të “qytetarëve”, i cili tek skuadra e Manuel Pellegrinit shpeshherë shihet si “Joker”.

- Advertisement -

Siç raportojnë mediat italiane, në rast se Kevin de Bruyne do të firmos për Cityn, atëherë hapet rruga e kalimit të Nasrit tek Juve.
Gjiganti italian synon ta merr francezin në formë huazimi, me mundësi që në fund të sezonit ta blejë kartonin e plot të lojtarit, i cili City ka kontratë deri në verën e vitit 2019.

- Advertisement -

Rikthimi i bujshëm/ Alvaro Morata mbërrin në Torino

Juventus është në kërkim të një sulmuesi prej disa kohësh dhe emrat që janë lakuar kohët e fundit kanë qenë të shumtë,...

Vritet me thikë gjyqtari italian De Santis së bashku me të dashurën

Gjyqtari i Serie B dhe Serie C, Daniele De Santis, është vrarë së bashku me partneren në banesën e tij në Lecce...

597 shkelje për mosmbajtje të maskës

Gjatë 24 orëve të fundit në territorin e Republikës të Maqedonisë së Veriut në lidhje me masën për mosmbajtje të mbrojtjes personale...

Liderët botërorë: Vetëm së bashku kundër sfidave, veçanërisht me pandeminë

Gjatë kohës së sesionit të posaçëm të KB-së, me rastin e shënimit të 75 vjetorit të ekzistimit të kësaj organizate, liderët botërorë...

Padia e parë kundër diskriminimit gjinor në sport në vend

Para Gjykatës Themelore Civile Shkup sot duhet të mbahet seanca e parë për padinë kundër Federatës luftuese në bazë të “ndalesës së...
- Advertisement -

More Articles Like This

- Advertisement -