“Nashta”, kënga më e re e Encës

TË FUNDIT

Këngëtarja e njohur shqiptare, Enca Haxhia, ka publikuar projektin e saj më të rui muzikor.

“Nashta” mban titullin kënga e saj e re, e cila është një baladë e lehtë e zhanrit RnB.

Vija melodike dhe teksti janë realizuar nga vet interpretuesja e këngës.

Klipi është i thjeshtë, por Enca ka sjellë skena provokuese edhe këtë herë.

TË NGJAJSHME