Napoli edhe më pranë ëndrrës, formacionet zyrtare ndaj Frankfurt

TË FUNDIT

Napoli fitoi ndeshjen e parë 0-2 ndaj Frankfurt ndeshjen në Gjermani dhe është favorite për të vazhduar në çerekfinale.

Rrahmani e nisur titullar sfidën, ndërsa Spalletti nuk ka kursyer lojtarët më të mirë në fushë.

FORMACIONET ZYRTARE:

Napoli: Meret; Di Lorenzo, Rrahmani, Kim, Mario Rui; Anguissa, Lobotka, Zielinski; Politano, Osimhen, Kvaratskhelia.
Eintracht Frankfurt: Trapp; Buta, Ndicka, Tuta; Knauff, Rode, Sow, Lenz; Gotze, Kamada; Borre.

error: Content is protected !!