Musliu: Gjithkush pret nga ne që të korrim edhe suksese të reja

TË FUNDIT

Futbollisti i përfaqësueses së Maqedonisë së Veriut në futboll, Visar Musliu ka folur para ndeshjes me Bullgarinë, përcjell TV21. Musliu thotë se

“Si profesionistë kon centrimin duhet ta kemi 10 për qind në trajnime dhe në ndeshjet që na pasojnë, kjo do të thotë se duhet të japim maksimumin sepse e dimë se me rezultat e fundit në kualifikime gjithkush pret nga ne që të korrim edhe suksese të reja”, deklaroi mes tjerash Musliu.