Muhamed Zekiri – FSSH apo Telekom?!

Must Read

Umit Karan rikthehet në krye të FC Shkupit

Umit Karan rikthehet në krye të skuadrës së Shkupit. Karan sot e ka marrë drejtimin e FC...

BDI në Qeveri nuk e zgjodhi LSDM-ja por qytetarët – tha Muhamed Zekiri në ClickPlus!

I pyetur nëse LSDM-ja duhej të bënte koalicion me BDI-në edhe pse në fushatë zgjedhore kishte një...

Zekiri thumbon zv/Ministrin Ilir Hasanin, shpejtoi me statusin në Facebook, është herët për kafe në Prishtinë derisa numrat janë në rritje!

“Unë gjykoj se ishte i përshpejtuar statusi i zv/ministrit të Shëndetësisë, se së shpejti do të pimë...
- Advertisement -

TV21 mëson se vendi në Fondin për Sigurim Shëndetësor ose Kryetari i Këshillit të Drejtorëve në Telekom është i rezervuar për nënkryetarin e LSDM-së, Muhamed Zekiri.

Sipas informacioneve të TV21, BDI-ja do ta lëshojë pozicionin e Kryetarit të Këshillit Drejtues në Telekom, i cili aktualisht udhëheq Nazim Bushi, siç mëson TV21, me shumë gjasa do të jetë zëvendësministër për Punë të Brendshme.

- Advertisement -

Në këmbim të kësaj, BDI do të marrë katër anëtarë në Këshillin Drejtues të Telekomit.

I pyetur nga TV21, Muhamed Zekiri tha se opinioni do të njoftohet me kohë.

- Advertisement -

“Sa herë që të ketë ndonjë gjë konkrete, opinioni do të informohet me kohë”, tha Zekiri për TV21.

Kryetar i Këshillit të Drejtorëve në Telekom-Maqedoni, me gjasë do të jetë, Muhamed Zekiri, Hari Llokvenec ose Dushko Veskovski.

- Advertisement -
  • Tags
  • 1

Umit Karan rikthehet në krye të FC Shkupit

Umit Karan rikthehet në krye të skuadrës së Shkupit. Karan sot e ka marrë drejtimin e FC Shkupit, pas largimit të trajnerit...

BDI në Qeveri nuk e zgjodhi LSDM-ja por qytetarët – tha Muhamed Zekiri në ClickPlus!

I pyetur nëse LSDM-ja duhej të bënte koalicion me BDI-në edhe pse në fushatë zgjedhore kishte një retorikë të nxehtë, Muhamed Zekiri...

Zekiri thumbon zv/Ministrin Ilir Hasanin, shpejtoi me statusin në Facebook, është herët për kafe në Prishtinë derisa numrat janë në rritje!

“Unë gjykoj se ishte i përshpejtuar statusi i zv/ministrit të Shëndetësisë, se së shpejti do të pimë kafe në Prishtinë dhe ndodhi...

Rita Ora luan në “Twist”, u publikua traileri i filmit

Sukseset e artistes kosovare me famë ndërkombëtare, Rita Ora nuk po kanë të ndalur. Përveç sukseseve në muzikë dhe bashkëpunimit me brende...

Provokim i radhës i Muhamed Zekirit ndaj BDI-së? Arbër Ademi fajtor për gjendjen në arsim

Nënkryetari i LSDM-së, Muhamed Zekiri sonte në emisionin ClickPlus në TV21 kritikoi ashpër ish-ministrin e Arsimit dhe Shkencës Arbër Ademi nga radhët...
- Advertisement -

More Articles Like This

- Advertisement -