MPB: Është përgatitur njoftim për ujësjellësin në Siniçan, veprimet e mëtutjeshme i merr prokuroria e Tetovës

TË FUNDIT

Interi gjunjëzoi Milanin

Emocione, gola, sherr, karton të kuq, por në fund triumfon Inter. Derbi i Milanos në Kupën e Italisë vishet zikaltër...

Kosnett: Marrëveshja e Washingtonit mbetet në fuqi

Ambasadori i SHBA-së në Prishtinë Philip Kosnett ka folur për marrëveshjen e Uashingtonit ndërmjet Kosovës dhe Serbisë për normalizim...

Donald Trump krijon zyrën e ish-presidentit në Florida

Donald Trump nuk është më president i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, por kjo nuk e ndalon atë të...

Thomas Tuchel do të zëvendësojë Lampardin

Thomas Tuchel është emëruar trajner i ri i Chelseat. Ai vjen në “Stamford Bridge” pas një periudhe dy vjeçare...

Biseda e parë telefonike Putin-Bajden

Presidenti i SHBA-së, Xho Bajden dhe homologu i tij rus, Vlladimir Putin, për herë të parë pas zgjedhjes së...

Ministria e Punëve të Brendshme informon publikun në lidhje me ndërtimin e sistemit të ujësjellësit në fshatin Siniçan, komuna e Bogovinës se Sektori për Punë të Brendshme Tetovë ka përgatitur njoftim në lidhje me procedurën dhe detyrimet ligjore dhe e njëjta do të dorëzohet deri te Prokuroria Publike Themelore në Tetovë, nga ku njoftojnë se procedura e mëtutjeshme do zhvillohet sipas direktivave të Prokurorisë Themelore të Tetovës.

TË NGJAJSHME