Mot me diell, pasdite me vranësira të vogla deri në mesatare lokale

Must Read

​Zyrtare, Edon Zhegrova nënshkruan me Bazelin

Edon Zhegrova do ta vazhdojë karrierën e tij te skuadra zvicerane Bazel. Lajmi...

“Besa” synon të formojë grup parlamentar, askush nuk pohon se do ta ndihmojë me deputetë

https://youtu.be/7eyhebHnNfQ Lëvizja Besa po synon që të ketë grupin e saj parlamentar,...

Qëndrime të ndara për punësimet etnike, Bekteshi apelon: Politikanët ta lexojnë programin qeveritar

https://youtu.be/RWxYhMT3nvo Pas prezantimit të projekteve për katër vitet e ardhshme, theksi kryesor...
- Advertisement -

Moti sot do të jetë me diell dhe i nxehtë, pasdite me vranësira të vogla deri në mesatare lokale. Do të fryejë erë e dobët deri në mesatare kryesisht nga drejtimi verior. Temperatura minimale do të jetë në interval prej 13 deri në 21 ndërsa ajo maksimale do të arrijë prej 30 deri në 37 gradë Celsius. UV indeksi do të jetë 8.

Në Shkup, do të mbajë mot me diell me erë të dobët nga drejtimi verior. Temperatura minimale do të ulet deri në 18 ndërsa ajo maksimale do të arrijë deri në 34 gradë Celsius.

- Advertisement -

Nesër në orët e pasdites, si edhe të martën vende-vende do të mbajë mot jostabil me shi të rrëmbyeshëm dhe vetëtima ndërsa në nivel lokal proceset do të jenë më intensive në formë të motit të lig, më pas sërish moti do të jet stabil dhe i nxehtë.

- Advertisement -
  • Tags
  • 5

​Zyrtare, Edon Zhegrova nënshkruan me Bazelin

Edon Zhegrova do ta vazhdojë karrierën e tij te skuadra zvicerane Bazel. Lajmi është konfirmuar para pak minutash...

“Besa” synon të formojë grup parlamentar, askush nuk pohon se do ta ndihmojë me deputetë

https://youtu.be/7eyhebHnNfQ Lëvizja Besa po synon që të ketë grupin e saj parlamentar, por tani për tani nuk...

Qëndrime të ndara për punësimet etnike, Bekteshi apelon: Politikanët ta lexojnë programin qeveritar

https://youtu.be/RWxYhMT3nvo Pas prezantimit të projekteve për katër vitet e ardhshme, theksi kryesor në konferencën për media të...

Pritet valë e re e virusit korona në vjeshtë, ekziston mundësia për vendosjen e masave të reja restriktive

https://youtu.be/544VIjF9mqA Vera po mbaron, ndërsa me të edhe periudha stabile të cilën e kemi pasur deri më...

Tottenham përballë Shkëndisë, Gjoka: Një ndeshje që do të krenojë të gjithë Maqedoninë

https://youtu.be/yTfLXh8OcC4 Ky gol i Ibrahimit bëri të vazhdojë ëndrra e Klubit Futbollistik të Shkëndisë që të kalojë
- Advertisement -

More Articles Like This

- Advertisement -