Mot me diell me vranësira lokale

Must Read

Kovid-19: Prej sot masave kufizuese shtesë në Mal të Zi

Duke pasur parasysh transmetimin jashtëzakonisht të përhapur lokal të koronavirusit, numrin e madh të rasteve në spitale...

Pompeo për vizitë në Greqi, sot në takim me Dendiasin në Selanik, nesër në Kretë me Micotakisin

Sekretari amerikan i Shtetit, Majk  Pompeo prej sot ndodhet për vizitë në Greqi, në Selanik do të...

Pompeo: Kina është kanosja kryesore për SHBA-në

Kina është kanosja kryesore e jashtme për SHBA-në në afat të mesëm dhe të gjatë. Këtë në...
- Advertisement -

Moti do të jetë me diell, me vranësira të vogla lokale, DO të fryjë erë e dobët deri mesatare nga drejtimi verior. temperatura minimale do të jetë në interval prej 9 deri 19 gradë, ndërsa maksimalja do të arrijë prej 29 deri 35 gradë.

Në Shkup moti do të jetë me diell, me vranësira të vogla dhe m erë të dobët deri mesatare nga drejtimi verior. Temperatura minimale do të zbresë deri 16, ndërsa maksimalja do të arrijë 32 gradë Celsius.

- Advertisement -

Do të vazhdojë periudha e motit kryesisht me diell dhe motit të nxehtë me vranësira të kohëpaskohshme të vogla deri mesatare dhe me erë të dobët deri mesatare nga drejtimi verior.

- Advertisement -
  • Tags
  • 4

Kovid-19: Prej sot masave kufizuese shtesë në Mal të Zi

Duke pasur parasysh transmetimin jashtëzakonisht të përhapur lokal të koronavirusit, numrin e madh të rasteve në spitale dhe presionin e madh në...

Pompeo për vizitë në Greqi, sot në takim me Dendiasin në Selanik, nesër në Kretë me Micotakisin

Sekretari amerikan i Shtetit, Majk  Pompeo prej sot ndodhet për vizitë në Greqi, në Selanik do të takohet me ministrin e Punëve...

Pompeo: Kina është kanosja kryesore për SHBA-në

Kina është kanosja kryesore e jashtme për SHBA-në në afat të mesëm dhe të gjatë. Këtë në intervistë për Foks njuz e...

Azerbajxhan: Qindra ushtarë të vdekur armenë

Forcat e armatosura armene në përleshjet në Nagorno-Karabah pësuan humbje të mëdha – së paku 550 persona janë vrarë dhe plagosur, kumtoi...

470 milionë euro për pakon e katërt ekonomike, kryeministri Zaev e prezantoi pakon e re me 31 masa të veçanta

https://youtu.be/kdQaabZ9t-o Masa e parë është që të vazhdohet me pagesën e subvencionimit të rrogave në ekonomi me...
- Advertisement -

More Articles Like This

- Advertisement -