Mot me diell dhe me erë jugore – temperatura nga 28 deri 33 gradë

Must Read

Memorandumi nuk do të ndikojë në negociatat?Holshtajn: Bullgaria t’i zgjidhë çështjet në mënyrë bilaterale

https://youtu.be/bpuDiX-k1bM Presioni i Bullgarisë përmes memorandumit deri te vendet anëtare të BE-së...

Ministri me premtime të njëjta, “Programi për ambient jetësor i mirë vetëm në letër”

https://youtu.be/2m6zRZ0jE5w Për ndotjen, shpëtimin e ambientit jetësor dhe ekologjinë e cila çdo...
- Advertisement -

Moti sot do të jetë me diell dhe erë të dobët jugore. Në mëngjes do të jetë i freskët, me temperaturë minimale prej 5 deri 18 gradë, ndërsa ajo maksimale do të arrijë prej 28 deri 33 gradë Celsius.

Në Shkup moti do të jetë me diell dhe me erë të dobët. Temperatura minimale do të ulet deri 13, ndërsa ajo maksimalja do të arrijë deri 32 gradë Celsius.

- Advertisement -

Gjatë ditëve në vijim, siç paralajmëruan nga Drejtoria për punë hidrometeorologjike, moti do të jetë kryesisht me diell, me mëngjese më të freskëta, ndërsa temperatura  e ditës deri nga mesi i javës do të jetë në rritje, e pastaj nuk do të ndryshojë shumë.

- Advertisement -
  • Tags
  • 5

Memorandumi nuk do të ndikojë në negociatat?Holshtajn: Bullgaria t’i zgjidhë çështjet në mënyrë bilaterale

https://youtu.be/bpuDiX-k1bM Presioni i Bullgarisë përmes memorandumit deri te vendet anëtare të BE-së të ndikojë që interpretimet bullgare...

Ministri me premtime të njëjta, “Programi për ambient jetësor i mirë vetëm në letër”

https://youtu.be/2m6zRZ0jE5w Për ndotjen, shpëtimin e ambientit jetësor dhe ekologjinë e cila çdo ditë e më shumë është...

Konfirmohen dënimet me burg për “Tankun”, Jankullovska do të shkojë në burg, Gruevski mbetet në Budapest

https://youtu.be/1gIbSTVFia4 Refuzohen ankesat e tre të dënuarve për blerjen e Mercedesit luksoz prej 600 mijë eurove –...

“Stop Rusino” kërkon mbylljen e deponisë, Nuredini: Edhe për disa vite Rusino e hapur!

https://youtu.be/RCGqvEZnlp8 Deponia Rusino vazhdon të jetë e bllokuar  nga aktivistet e lëvizjes “Stop Rusino” Kërkojnë që kjo...
- Advertisement -

More Articles Like This

- Advertisement -