Mot i ndryshueshëm dhe jostabil me reshje lokale, bubullima dhe erë

Must Read

SHBA dërgon përforcime në Siri pas përplasjeve me forcat ruse

Shtetet e Bashkuara të Amerikës e kanë shtuar praninë ushtarake në pjesën verilindore të Sirisë pas një...

623 gjoba për mosmbajtjen e maskës

Në territorin e vendit gjatë 24 orëve të fundit janë regjistruar 623 gjoba për mosmbajtjen e maskës....

Grubi, Filipçe dhe Nuredini për vizitë në spitalin e Gjinekologjisë në Çair

Zëvendëskryeministri i parë dhe ministër për Sistem Politik dhe Marrëdhënie midis Bashkësive Artan Grubi dhe ministrat e...
- Advertisement -

Moti do të jetë me vranësira të ndryshueshme dhe jostabil me shi të rrëmbyeshëm lokal, bubullima dhe erë të përforcuar, ndërsa në disa vende do të ketë kushte për procese më intensive në formë të motit të ligë. UV-7.

Temperatura e mëngjesit do të lëviz prej 12 deri në 20 gradë, ndërsa ajo e ditës prej 22 deri në 31 gradë.

- Advertisement -

Në Shkup moti do të jetë me vranësira të ndryshueshme dhe jostabil me shi të rrëmbyeshëm lokal, bubullima dhe erë të përforcuar. UV-7.

Temperatura e mëngjesit do të arrijë deri në 18 gradë, ndërsa ajo e ditës deri në 28 gradë Celsius.

- Advertisement -

Nga e enjtja vijon periudhë e motit kryesisht me diell me rritje të temperaturës së ditës. Të enjten do të fryjë erë mesatare deri në të përforcuar veriore./MIA

- Advertisement -
  • Tags
  • 4

SHBA dërgon përforcime në Siri pas përplasjeve me forcat ruse

Shtetet e Bashkuara të Amerikës e kanë shtuar praninë ushtarake në pjesën verilindore të Sirisë pas një numër përleshjesh me forcat ruse...

623 gjoba për mosmbajtjen e maskës

Në territorin e vendit gjatë 24 orëve të fundit janë regjistruar 623 gjoba për mosmbajtjen e maskës. Ministria...

Grubi, Filipçe dhe Nuredini për vizitë në spitalin e Gjinekologjisë në Çair

Zëvendëskryeministri i parë dhe ministër për Sistem Politik dhe Marrëdhënie midis Bashkësive Artan Grubi dhe ministrat e Shëndetësisë dhe të Mjedisit Jetësor...

Moti në vend do të jetë i ndryshueshëm dhe me vranësira

Moti në vend do të jetë i ndryshueshëm me vranësira me periudha diellore më shpesh në pjesët veriore dhe pasdite. Paradite veçanërisht...
- Advertisement -

More Articles Like This

- Advertisement -