Modelja e njohur ‘ngrit temperaturat’ në Turqi

МË SHUMË

“Koronavirusi”, Sllovenia e gatshme t’i mbyllë kufijtë

Për arsye të paraqitjes së koronavirusit në Itali, Sllovenia veç më është duke menduar dhe është e gatshme për...

Rexhepi në Click Plus: Koalicioni fitues do t’i jep fund politik BDI-së

Sekretari general i Alternativës, Skender Rexhepi – Zejdi, mbrëmë i ftuar në Click Plus ka folur rreth pretendimeve të...

Letra e mjekut italian që po bën xhiron e rrjetit: Një ushtri po lufton virusin mikroskopik të padukshëm

“Është shumë e trishtueshme të dish se një person vdes nga një virus apo sëmundje. Por është e rëndësishme...
- Reklama -

Rhian sërish në Turqi

Modelja britanike Rhian Sugden po feston përvjetorin e parë të martesës me aktorin Oliver Mellor.

Çifti simpatik ka përzgjedhur të kalojë pushimet në resortin e njëjtë në të cilin janë martuar në Turqi. Ky pushim ishte i nevojshëm sidomos pasi sipas Daily Mail, çifti kohët e fundit pësoi ‘goditje zemre’ kur mjekët u thanë se nuk ka gjasa që ata të mund ta bëjnë një fëmijë natyrshëm.

Ajo duket mjaft joshëse dhe e bukur në fotografitë e shpërndara në rrjete sociale. Rhian është shfaqur buzë detit me bikini ngjyrë të verdhë, shkruan rtv21.tv


Ndryshe, modelja 33 vjeçare është martuar me aktorin Oliver Mellor në shtatorin e vitit 2018./21Media

.

- Advertisement -
- Reklama -

Lajmet më të reja

“Koronavirusi”, Sllovenia e gatshme t’i mbyllë kufijtë

Për arsye të paraqitjes së koronavirusit në Itali, Sllovenia veç më është duke menduar dhe është e gatshme për...

Rexhepi në Click Plus: Koalicioni fitues do t’i jep fund politik BDI-së

Sekretari general i Alternativës, Skender Rexhepi – Zejdi, mbrëmë i ftuar në Click Plus ka folur rreth pretendimeve të Alternativës më dhe pas 12...

Letra e mjekut italian që po bën xhiron e rrjetit: Një ushtri po lufton virusin mikroskopik të padukshëm

“Është shumë e trishtueshme të dish se një person vdes nga një virus apo sëmundje. Por është e rëndësishme që të dini se frika...

Tragjedia në Rramanli, ditë zie në Kumanovë, flamujt në gjysmë shtizë

Pas tragjedisë që ndodhi në Rramanli, dje këshilli I Komunës së Kumanovës ka vendosur që dita e sotme në qytetin e Kumanvës të jetë...

Rezultati negativ! Udhëtari nga Milano nuk është i infektuar me virusin korona

Qytetari që pasditen e sotme erdhi nga Milanoja në Shkup nuk është i infektuar me virusin korona. Këtë e bëjnë të ditur nga Klinika...
- Reklama -
- Reklama -
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com