Milot Rashica po bëhet baba

TË FUNDIT

Futbollisti i Kombëtares së Kosovës, Milot Rashica dhe partnerja e tij, Belikëz Kera janë në pritje të fëmijës së parë.

Fillimisht këtë e ka bërë të ditur një familjare e Belkizit, teksa i ka uruar ditëlindjen asaj. Në lidhje me këtë edhe Miloti për herë të parë për gjithë  fansat e tij e ka konfirmuar këtë lajm.

Në urimin e ditëlindjes për të dashurën e tij Rashica ka shkruar se dhuata më e mirë është duke ardhur, shkruan Rtv21.tv.

“6 vite plotë lumturi e dashuri dhe dhurata më e mirë po vjen, urime ditëlindjen”, ka shkruar Miloti në Instagram.

 

View this post on Instagram

 

6 years full of love and happiness, and the greatest gift is yet to come 🙏 HAPPY BIRTHDAY 🎉 @belkiz_kera

A post shared by MILOT RASHICA (@milotrashica7) on

MARKETING I PAGUAR POLITIK