Array

Miley Cyrus i jep fund lidhjes me Patrick Schwarzenegger, shkak ish i dashuri

Must Read

Memorandumi nuk do të ndikojë në negociatat?Holshtajn: Bullgaria t’i zgjidhë çështjet në mënyrë bilaterale

https://youtu.be/bpuDiX-k1bM Presioni i Bullgarisë përmes memorandumit deri te vendet anëtare të BE-së...

Ministri me premtime të njëjta, “Programi për ambient jetësor i mirë vetëm në letër”

https://youtu.be/2m6zRZ0jE5w Për ndotjen, shpëtimin e ambientit jetësor dhe ekologjinë e cila çdo...
- Advertisement -

Miley Cyrus i ka dhënë fund lidhjes 5-mujore me Patrick Schwarzenegger dhe shkak për këtë duket se është bërë ish-i i saj, Liam Hemsworth.

Sipas tabloidëve në SHBA mendohet se mund të ketë një rikthim mes aktorit dhe këngëtares 22 vjeçare.
“Liam është vetëm dhe gjithmonë ka qënë i dashuruar me Miley. Ai ka nisur t’i shkruajë asaj që javën e kaluar” – ka thënë një burim i afërt i aktorit për “New York Daily News”.

- Advertisement -

Liam mendohet se është frymëzimi për hitin “Wrecking Ball” të Miley dhe duket se gjërat nuk kanë përfunduar për ish-çiftin e famshëm, të cilët nisën të shoqërohen me njëri-tjetrin në 2009 . (BW)

- Advertisement -

Memorandumi nuk do të ndikojë në negociatat?Holshtajn: Bullgaria t’i zgjidhë çështjet në mënyrë bilaterale

https://youtu.be/bpuDiX-k1bM Presioni i Bullgarisë përmes memorandumit deri te vendet anëtare të BE-së të ndikojë që interpretimet bullgare...

Ministri me premtime të njëjta, “Programi për ambient jetësor i mirë vetëm në letër”

https://youtu.be/2m6zRZ0jE5w Për ndotjen, shpëtimin e ambientit jetësor dhe ekologjinë e cila çdo ditë e më shumë është...

Konfirmohen dënimet me burg për “Tankun”, Jankullovska do të shkojë në burg, Gruevski mbetet në Budapest

https://youtu.be/1gIbSTVFia4 Refuzohen ankesat e tre të dënuarve për blerjen e Mercedesit luksoz prej 600 mijë eurove –...

“Stop Rusino” kërkon mbylljen e deponisë, Nuredini: Edhe për disa vite Rusino e hapur!

https://youtu.be/RCGqvEZnlp8 Deponia Rusino vazhdon të jetë e bllokuar  nga aktivistet e lëvizjes “Stop Rusino” Kërkojnë që kjo...
- Advertisement -

More Articles Like This

- Advertisement -