Mihrije Braha pozon në bikini

TË FUNDIT

Këngëtarja Mihrje Braha ia ka dhënë vetes disa ditë pushim.

Ajo nuk ka treguar se cilin vend është duke pushuar, ani pse vazhdimisht po publikon fotografi të ndryshme.

Këngëtarja ka marrë vëmendje me disa fotografi që ka postuar në Instagram, ku shfaqet në bikini. 54 vjeçarja duket bukur dhe tërheqëse në këto imazhe.

“Falje”, titullohet projekti i fundit i Mihrijes që e solli vitin e kaluar./21Media