Array

Merkel kërkon të veprohet shpejtë për krizën e migrantëve

Must Read

A ka mundësi që të mbyllen çerdhet përsëri? Ka prindër që i kanë regjistruar fëmijët, por nuk i sjellin

https://youtu.be/S4vRRkF4J4U Nëse përkeqësohet gjendja epidemiologjike, çerdhet mund të mbyllen përsëri. Drejtori i...

Shkëndija fitimtare ndaj Tottenham, Gjoka: Pavarësisht rezultatit do të fitojmë eksperiencë

https://youtu.be/HICK76-swYA Pavarësisht se si do të jetë rezultati mes Shkëndisë dhe Totenhemit,...

A ka dallime mes koalicionit LSDM-BDI?

https://youtu.be/_ZOKeia4-vU Bashkimi Demokratik për Integrim nuk heq dorë nga masa e paralajmëruar...
- Advertisement -

Gjermania dhe partnerët e saj evropianë kanë nevojë që të veprojnë shpejtë për masa të reja që do të evitonin tragjeditë me anijet e migrantëve në Mesdhe,ka thënë sot zëdhënësi i kancelares gjermane, Angela Merkel.

Zëdhënësi Steffen Seibert, ka hedhur poshtë raportimet se ka dallime në qëndrimet që po mbahen në Berlin rreth asaj se si të procedohet më tutje me grupet e migrantëve që po e kalojnë Mesdheun për të arritur në Evropë.

- Advertisement -

“Është e qartë për të gjithë pjesëtarët e qeverisë që diçka duhet bërë për të parandaluar aksidente të tjera, për të parandaluar vdekjet masive në Mesdhe”, ka thënë Seibert.

Dje është raportuar se 700 migrantë ilegalë kanë vdekur në Mesdhe derisa kanë bërë përpjekje të arrijnë në Itali.

- Advertisement -

A ka mundësi që të mbyllen çerdhet përsëri? Ka prindër që i kanë regjistruar fëmijët, por nuk i sjellin

https://youtu.be/S4vRRkF4J4U Nëse përkeqësohet gjendja epidemiologjike, çerdhet mund të mbyllen përsëri. Drejtori i Shtëpisë së shëndetit Shkup, Viktor...

Shkëndija fitimtare ndaj Tottenham, Gjoka: Pavarësisht rezultatit do të fitojmë eksperiencë

https://youtu.be/HICK76-swYA Pavarësisht se si do të jetë rezultati mes Shkëndisë dhe Totenhemit, ekipi tetovar do të jetë...

A ka dallime mes koalicionit LSDM-BDI?

https://youtu.be/_ZOKeia4-vU Bashkimi Demokratik për Integrim nuk heq dorë nga masa e paralajmëruar se do të suvencionohen pagat...

Sërish thirrje anti-shqiptare, dasmorët u nisën për të marrë nuse, u takuan me “Komitët”

https://youtu.be/IpVru6zhjP8 Ishin nisur për të marrë nusen, por dasmorët shqiptarë u takuan me grupin e tifozëve “Komitët”...

Ndotësit do të kapen me dron, nga 18 xhirime, kapet një ndotës

https://youtu.be/IMbCRan-vnM Patrulla ekologjike, me dron fluturon disa herë në javë për të kontrolluar se kush ndotë dhe...
- Advertisement -

More Articles Like This

- Advertisement -