Me barkun e rrumbullakosur, publikohet fotoja ndryshe e Genta Ismajlit

Must Read

470 milionë euro për pakon e katërt ekonomike, kryeministri Zaev e prezantoi pakon e re me 31 masa të veçanta

https://youtu.be/kdQaabZ9t-o Masa e parë është që të vazhdohet me pagesën e subvencionimit...

Rajoni pa teste PCR, kur? Filipçe: Ballkani Perëndimor bashkë me Bullgarinë dhe Greqinë, t’i hapin kufijtë

https://youtu.be/Ql7l3wD1pms Ende po pritet përgjigjja prej disa vendeve fqinje lidhur me idenë...

Subvencionim rrogash ka, sepse ka diskriminim?! Zaev premton se plani i ri do të jetë i barabartë për të gjithë!

https://youtu.be/el41cQQ9pYk Plani i Qeverisë që të inkurajojë dhe do të bashkëpunojë me...
- Advertisement -

Prej disa kohësh këngëtarja, Genta Ismajli, është duke jetuar momentet më të bukura krah partnerit të saj turk, Hussein Usta, i cili nuk rresht asnjë moment pa i treguar dashurinë dhe respektin që ka për të.

Vetem ditën e djeshme nëpër media qarkulluan lajmet se Genta dhe Usta do të bëhen prindër për herë të parë pasi këngëtarja është shtatzanë.

- Advertisement -

Kjo nuk është hera e parë që Genta  përflitet se është në pritje të ëmbël, por mesa duket kësaj rradhe  këto  aludime nuk janë veç fjalë.

Ditën e sotme në rrjetet sociale është duke qarkulluar një foto e këngëtares, ku shihet me barkun e saj të rrumbullakosur. Ajo është parë në një dyqan të luleve në Zvicër e veshur me një fustan të zi dhe nuk i ka shpëtuar dot aparatit fotografik.

- Advertisement -

Të gjithë vëmendjen e ka marrë barku i saj i cili nuk është si zakonisht. Kujtojmë se Genta prej vitesh mbahet për fizik super në formë.

Deri tani nuk ka ardhur asnjë konfirmim nga vetë ajo dhe nuk na mbetet gjë tjetër veçse të presim konfirmimin e saj./Oranews/

- Advertisement -

470 milionë euro për pakon e katërt ekonomike, kryeministri Zaev e prezantoi pakon e re me 31 masa të veçanta

https://youtu.be/kdQaabZ9t-o Masa e parë është që të vazhdohet me pagesën e subvencionimit të rrogave në ekonomi me...

Rajoni pa teste PCR, kur? Filipçe: Ballkani Perëndimor bashkë me Bullgarinë dhe Greqinë, t’i hapin kufijtë

https://youtu.be/Ql7l3wD1pms Ende po pritet përgjigjja prej disa vendeve fqinje lidhur me idenë për hapjen e kufijve në...

Subvencionim rrogash ka, sepse ka diskriminim?! Zaev premton se plani i ri do të jetë i barabartë për të gjithë!

https://youtu.be/el41cQQ9pYk Plani i Qeverisë që të inkurajojë dhe do të bashkëpunojë me sektorin e biznesit, që privati...

Çfarë po bën Kryetari i Butelit? Shumë premtoi, e çdo punë ka ngecur!

https://youtu.be/z5KU2FQ84AE “Pyes! Pse nuk është ndërtuar objekti i ri shëndetësor dhe pse Buteli nuk ka poliklinikë? Qëllim...

Pa rrymë elektrike nesër do të jenë disa pjesë të komunave Studeniçan dhe Gjorçe Petrov

Pa rrymë elektrike nesër do të jenë disa pjesë të komunave Studeniçan dhe Gjorçe Petrov. Siç informoi QRMK pas...
- Advertisement -

More Articles Like This

- Advertisement -