Maqedoni, 4 të vdekur dhe 85 raste të reja me Covid-19

Must Read

Kompletohet kabineti qeveritar – Me 62 vota “pro” dhe 44 “kundër” votohen zvëvendësministrat

Me 62 vota "pro" dhe 44 "Kundër" në Kuvend u votuan dhe zëvendëministrat me çka u kompletua...

Hoda: Të dalësh në zgjedhje me BDI-në, është si të garosh me dhelprën

Analisti politik, Besim Hoda në emisionin Click Plus në TV21, deklaroi se të dalësh në zgjedhje me...
- Advertisement -

Gjatë 24 orët e fundit në territorin e Maqedonisë së Veriut janë realizuar 1188 testime për të dyshuar të prekur me Covid-19 nga të cilët 85 persona kanë rezultuar pozitiv me virusin korona.

Shkup-32, Kumanovë-9, Dibër-3, Shtip-9, Prilep-1, Tetovë-1, Veles-2, Manastir-4, Kavadarc-6, Gostivar-7, Strumicë-1, Koçan-1, Demir Hisar-1, Vinicë-1 dhe Kërçovë-7.

- Advertisement -

Instituti i Shëndetit Publik në 24 orët e fundit ka regjistruar 45 pacient të shëruar.

Shkup1, Tetovë-13, Veles-2, Manastir-3, Demir Hhisar-2, Dellçevë-1, Sveti Nikollë-13 dhe Kërçovë-7.

- Advertisement -

Betejën me virusin korona e kanë humbur 4 pacient.

Shkup-2, Dibër-1 dhe Shtip-1.

- Advertisement -


- Advertisement -

Kompletohet kabineti qeveritar – Me 62 vota “pro” dhe 44 “kundër” votohen zvëvendësministrat

Me 62 vota "pro" dhe 44 "Kundër" në Kuvend u votuan dhe zëvendëministrat me çka u kompletua Qeveria e re.

Selmani: Të papranueshme ankesat e opozitës për vjedhje votash, duhet t’a mbronin votën! Po demotivoni votuesin!

"Ça të bëjmë ne na i vjedhin votat. Këtë argument unë nuk e pranoj. Z. Zejdi nëse unë...

Hoda: Të dalësh në zgjedhje me BDI-në, është si të garosh me dhelprën

Analisti politik, Besim Hoda në emisionin Click Plus në TV21, deklaroi se të dalësh në zgjedhje me BDI-në, është e njëjtë si...

Qeveria nuk është legjitime, prandaj nuk e përkrahim, thotë deputeti i koalicionit ASH-AAA Skender Rexhepi

Deputeti i koalicionit ASH-AAA, Skender Rexhepi i ftuar në emisionin Click Plus në TV21, thotë se Qeveria nuk është legjitime dhe prandaj...

Tottenham zbarkoi në Shkup, Gjoka: Nuk është e lehtë të përgatisish ekipin për një ndeshje me nivel të lartë

Trajneri Zhoze Murinjo së bashku me ekipin e tij arriti në Shkup. Shkëndija e Tetovës nesër në kuader të Europa Ligës do...
- Advertisement -

More Articles Like This

- Advertisement -